Kontakt: 22 241 34 22 *

DBG Investment – filozofia bezpieczeństwa

Czy wiesz, dlaczego zaufała nam Kancelaria Prezydenta?

Jesteśmy warszawską firmą prężnie rozwijającą się na rynku monitoringu i systemów elektronicznych zabezpieczeń. Filozofią naszej firmy jest Twoje bezpieczeństwo. Realizujemy projekty w całej Polsce od 2007 roku, jednak głównym obszarem naszych działań jest Warszawa, gdzie wykonujemy zlecenia z zakresu kompleksowych instalacji alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz obsługi IT. Realizujemy projekty na najwyższym poziomie z dbałością o detale i uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego właśnie zaufały nam między innymi Kancelaria Prezydenta, Agencja Promocji Orange oraz Hotel Marriott.


W czym możemy Ci pomóc?

Gwarantujemy Twojej firmie zaawansowane rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów zabezpieczeń oraz obsługi informatycznej. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do Twoich potrzeb. Nieważne czy prowadzisz małą kawiarnię, czy wielki hotel - nasze rozwiązania spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Naszą specjalnością są: kamery przemysłowe, systemy kontroli dostępu oraz outsourcing informatyczny. Dla naszych klientów w Warszawie wykonujemy darmowy audyt bezpieczeństwa i dobieramy idealne rozwiązania w zakresie systemów kontroli dostępu, instalacji alarmowych oraz domofonowych.


Co to oznacza dla Twojej firmy?

Po pierwsze: bezpieczeństwo. Nasze instalacje alarmowe i systemy kontroli dostępu sprawią, że będziesz spał spokojnie wiedząc, że Twój biznes jest dobrze chroniony. Nasi specjaliści przygotują projekt specjalnie dla Ciebie, gwarantując indywidualny dobór środków bezpieczeństwa do wymagań Twojej firmy.

Po drugie: stały nadzór. Dzięki bezpośredniemu podglądowi z kamer na urządzeniach mobilnych, w dowolnym momencie możesz sprawdzić co się dzieje w Twojej firmie z każdego miejsca na świecie. Nareszcie będziesz mógł wyjść z pracy bez obaw o to, co dzieje się, gdy zamykasz za sobą drzwi.

Po trzecie: obniżenie kosztów. Prowadzisz firmę i potrzebujesz informatyka? Zatrudnienie na stałe nowego pracownika może znacznie obciążyć Twój budżet. Dzięki naszej obsłudze informatycznej zredukujesz koszty zapewniając sobie jednocześnie najwyższy poziom usług.